O nas

Odkryj nasz przepis na czekoladowe praliny.

Góralskie praliny to wspaniała jakość Podhala – w małych czekoladkach, kształtem przypominających oscypek zamknęliśmy powiew świeżości i oryginalności, klasykę wybornej czekolady oraz niesamowite nadzienia, które rozpieszczą twoje podniebienie i sprawią, że poczujesz prawdziwy klimat majestatycznych Tatr. Pralinki, wykonywane przez naszych cukierników odpowiadają jednocześnie na motyw tradycji i nowoczesności – wszystko za sprawą połączenia wieloletniego doświadczenia, pasji do czekolady i inspiracji najnowszymi trendami w cukiernictwie.

Góralskie praliny odznaczają się różnorodnością w kwestii nadzienia: słodko-kwaśne nuty żurawiny, czarnej porzeczki i jagody, zdecydowany aromat kawy i toffi, egzotyczny kokos i... tradycyjny oscypek oraz bundz potrafią skutecznie zawrócić w głowie! Praliny góralskie są idealnym pomysłem na oryginalny prezent z Zakopanego – pięknie pakowane zestawy można dostać na Krupówkach, a nawet w Krakowie. Niezapomniany kształt czekoladek i ich zaskakujące nadzienia nie pozostawiają wątpliwości: to praliny jedyne w swoim rodzaju!

Nasze praliny to połączenie pasji kreowania nowych smaków z magią oryginalnych aromatów, które stworzyła sama natura. W góralskich pralinach na nowo odkryjesz aksamitną poezję delikatnej czekolady oraz zachwycisz swoje podniebienie subtelnym nadzieniem wg unikalnej receptury.

Nasza firma powstała z podhalańskiej tradycji, pasji do czekolady oraz zamiłowania do aranżowania tradycyjnych smaków w całkiem nowe i wyrafinowane kompozycje. Wszystkie elementy udało nam się połączyć w pralinkach, którym nadaliśmy kształt góralskich oscypków.

Odkryj nasz przepis na czekoladowe praliny

Góralskie praliny to wspaniała jakość Podhala
w małych czekoladkach, kształtem przypominających oscypek zamknęliśmy powiew świeżości i oryginalności.